11 روش کسب درآمد آنلاین با Google در سال 2021
مقاله

11 روش کسب درآمد آنلاین با Google در سال 2021

1. Google Adsense

Adsense ساده ترین راه برای شروع کسب درآمد آنلاین از طریق Google است زیرا شما فقط باید یک وبلاگ یا یک وب سایت راه اندازی کرده و برای نمایش تبلیغات، ترافیک دریافت کنید تا کاربران بتوانند روی تبلیغات کلیک نمایند. در زیر روش های دیگری برای کسب درآمد از وبلاگ آورده شده است.

هیچ هزینه ثابتی برای هر کلیک (CPC) جهت تبلیغات AdSense وجود ندارد. در هند، درآمد CPC از 0.01 تا 0.10 دلار متغیر است اما به طور متوسط عمدتا در حدود 0.03 دلار است.

با این حال، توصیه نمی شود با استفاده از Adsense کسب درآمد کنید زیرا اولاً خواننده را از موضوع وبلاگ دور می کند و ثانیا اینکه راه های بهتری برای کسب درآمد مانند بازاریابی وابسته، بازاریابی از طریق ایمیل و حتی فروش کتاب های الکترونیکی و دوره های مجازی وجود دارد که می توان از طریق آنها کسب درآمد کرد.

5G چگونه  می تواند جایگزین اینترنت پرسرعت خانه شود
مقاله

5G چگونه می تواند جایگزین اینترنت پرسرعت خانه شود

شبکه های 5G به آرامی در جهان در حال گسترش هستند اما دسترسی به این شبکه در بسیاری از نقاط، سخت و دشوار است. آیا روزی 5G می تواند جایگزین اینترنت پرسرعت فعلی در منزل شما شود و همه دستگاه های به صورت یکپارچه به آن متصل شوند؟

پاسخ کوتاه به این سوال، بله است. برخی از مزایایی 5G عبارتند از سرعت دانلود سریعتر، سرعت بارگذاری بیشتر، پهنای باند بالا و تأخیر کمتر. توضیحات ذکر شده به این معنی است که دسترسی به اینترنت با استفاده از 5G به جای اینترنت پرسرعت معمولی دارای مزایای بیشتری است. اما موارد زیادی وجود دارند که باید قبل از انتخاب 5G بدانید.

کدام برنامه ها از دوربین، میکروفون و موقعیت مکانی شما استفاده می کنند؟
مقاله

کدام برنامه ها از دوربین، میکروفون و موقعیت مکانی شما استفاده می کنند؟

محافظت از حریم خصوصی در عصر مدرن کار ساده ای نیست. از دسترسی های برنامه های مختلف گرفته تا کوکی های آنلاین می توانند باعث به خظر افتادن حریم خصوصی شما شود. اما دانستن اینکه برنامه های موجود در دستگاه های شما به چه مواردی دسترسی دارند، باید یکی از اولویت های اصلی شما باشد. به ویژه اینکه باید بدانید کدام برنامه ها از دوربین، میکروفون و مکان شما در تلفن و رایانه استفاده می کنند.

تاثیر نظرات مفید بر بهبود عملکرد شما در محیط کار
مقاله

تاثیر نظرات مفید بر بهبود عملکرد شما در محیط کار

بررسی عملکرد مخصوصاً برای مدیران می تواند مشکل باشد. گاهی اوقات تفاوت زیادی بین آنچه آنها می گویند و آنچه می خواهند منتقل کنند وجود دارد. برای بهبود این مهم، کارفرمایان باید هنر ارائه ارزیابی عملکرد را تمرین کنند.

یک فرآیند ارزیابی کامل فرآیندی است که شامل نظرات مثبت و منفی باشد. بنابراین، ارزیابی ها را به عنوان برنامه ای که در آن مجبور هستید اشکالاتی را پیدا کنید یا فقط از شخصی ستایش کنید، در نظر نگیرید. درعوض، بازخوردهایی را ارائه دهید که به کارکنان یک درک کلی از خصوصیت و ویژگی های بارز آنها می دهد.

نحوه ایجاد وب سایت های موفق برای مشتریان خود (در 8 مرحله)
مقاله

نحوه ایجاد وب سایت های موفق برای مشتریان خود (در 8 مرحله)

ایجاد یک وب سایت حرفه ای برای مشتری دارای پیچیدگی ها و حساسیت خاصی می باشد. اگر در ابتدای کار خود هستید یا در یک مکان جدید فعالیت می کنید، اهمیت این مورد دو چندان می شود. مشتری شما یکی از بزرگترین دارایی های بازاریابی خود را به شما می سپارد. خروجی طراحی شما می تواند باعث افزایش فروش و موفقیت مشتری شود و یا به شکست بیانجامد.