چگونه می توان در 5 مرحله مشکل متن سفید و دکمه های مخفی را در وردپرس رفع کرد
مقاله

چگونه می توان در 5 مرحله مشکل متن سفید و دکمه های مخفی را در وردپرس رفع کرد

تصور کنید برای نوشتن یک پست جدید در وبلاگ وارد پیشخوان وردپرس خود می شوید اما دکمه ها وجود ندارند، متن سفید است و قابل مشاهده نمی باشد. تمام ویرایشگر را برای یافتن مشکل جستجو می کنید اما گزینه ای نمی یابید. برخورد با این خطا می تواند ناامید کننده باشد. حتی ممکن است مانع انجام کارها شده و شما را از برنامه هایتان عقب بیندازد. خوشبختانه چندین راه حل برای این موضوع وجود دارد.

در این مقاله، به بررسی دقیق این خطا پرداخته خواهد شد سپس نحوه رفع آن در پنج مرحله بررسی می شود.

اصول وبلاگ نویسی: وبلاگ چیست؟ کاربرد آن به چه صورت است؟
مقاله

اصول وبلاگ نویسی: وبلاگ چیست؟ کاربرد آن به چه صورت است؟

در این مقاله به موارد زیر پرداخته می شود:

  • وبلاگ چیست؟
  • تفاوت وبلاگ و وب سایت
  • چرا باید وبلاگ راه اندازی کنید؟
  • بلاگرها چگونه از وبلاگ نویسی درآمد کسب می کنند؟
  • نحوه راه اندازی وبلاگ و کسب درآمد از آن

وبلاگ چیست؟

وبلاگ ها در واقع مجلات اینترنتی (عینا مشابه مجلات فیزیکی ولی در بستر وب) حاوی مطالب گوناگون هستند که به آنها پست گفته می شود. هنگام مطالعه اغلب وبلاگ ها متوجه این مسئله می شوید که چیدمان پست ها به ترتیب زمان انتشار هر یک از آنها می باشد در واقع، جدیدترین پست ها در صدر لیست مطالب قرار می گیرند.

عدم پشتیبانی ssl در دستگاه های قدیمی
خبر

عدم پشتیبانی ssl در دستگاه های قدیمی

باسلام

شرکت lets Encrypt که ارایه دهنده ssl رایگان می باشد، پشتیبانی از گواهینامه خود را در دستگاه های قدیمی غیرفعال کرده است که باعث شده این نوع از ssl در بسیاری از دستگاهها نا امن شناخته شود.
لینک خبر : 
 Let’s Encrypt دارای یک گواهی ریشه به نام ISRG Root X1 است و مرورگرها و دستگاههای مدرن به گواهی Let’s Encrypt نصب شده روی وب سایت شما اعتماد دارند زیرا گواهینامه ریشهISRG Root X1 را در لیست گواهینامه های ریشه خود موجود دارند.
ولی دستگاه هایی که با غیرفعال شدن گواهینامه دچار مشکل شدند دستگاه هایی هستند که سیستم عامل آنها قدیمی میباشد. دستگاه هایی که دارای نسخه های سیستم عامل قدیمی مانند اندروید 5 و 7 و ویندوز Xp سرویس پک 3 هستند و مخصوصاْ این مورد بیشتر در کاربرانی دیده شده که از مرورگر کروم استفاده می کنند زیرا فایرفاکس نسخه موبایل گواهی ریشه ISRG Root X1 را در لیست گواهی های معتبر شناخته است.
اگر از سیستم هایی استفاده میکنید که سیستم عامل آنها قدیمی میباشد لطفا سیستم عامل آنها را ارتقا دهید و یا میتوانید از طریق لینک زیر جهت خرید ssl از سایر سرویس دهنده گان ssl که این محدودیت را ندارند اقدام بفرمایید.
 
لینک خرید SSL از سایت میهن وب هاست خدمت شما:

توجه: این مشکل تنها مربوط به سایت شما نمی باشد و این تغییر  باعث می شود بسیاری از وب سایت های اینترنتی در رایانه و گوشی های موبایل با سیستم عامل های قدیمی دیده نشوند.

آسان ترین روش رفع مشکل عدم ارسال ایمیل پس از ثبت سفارش در ووکامرس
مقاله

آسان ترین روش رفع مشکل عدم ارسال ایمیل پس از ثبت سفارش در ووکامرس

آیا از عدم ارسال ایمیل پس از ثبت سفارش، توسط فروشگاه ووکامرس خود ناراضی هستید؟ هنگام راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک، باید مطمئن شوید که مشتریان شما رسیدها و هرگونه ایمیل به روز رسانی سفارش را به سرعت و با اطمینان دریافت خواهند کرد. در این مقاله، آسانترین روش رفع مشکل عدم ارسال ایمیل توسط ووکامرس، شرح داده خواهد شد.

چگونه تب ها را بین مرورگر های مختلف همگام سازی کنید؟
مقاله

چگونه تب ها را بین مرورگر های مختلف همگام سازی کنید؟

امروزه بسیاری از مرورگر های وب به شما اجازه همگام سازی تب ها بین دستگاه های مختلف را می دهند. به عنوان مثال کروم بر روی دسکتاپ با کروم بر روی موبایل همگام سازی می شود. اما همگام سازی بین مرورگر های مختلف چطور؟ آیا انجام این مورد نیز امکان پذیر است؟ انجام این کار دشوار تر است ولی غیر ممکن نیست. Apple Safari ،Google Chrome ،Mozilla Firefox و Microsoft Edge همگی از همگام سازی تب ها در دستگاه های متفاوت به روش خود پشتیبانی می کنند.