PHP در مقابل پایتون: مقایسه دقیق دو زبان برنامه نویسی (بخش دوم)
مقاله

PHP در مقابل پایتون: مقایسه دقیق دو زبان برنامه نویسی (بخش دوم)

در بخش اول این مقاله تعریف اولیه ای از دو زبان برنامه نویسی پایتون و php ارائه شد، همچنین توضیحاتی در خصوص امکانات و ویژگی های زبان PHP و پایتون و البته مقایسه این دو زبان برنامه نویسی با یکدیگر ذکر کردید. در بخش دوم این مقاله نیز سایر امکانات و مقایسه زبان برنامه نویسی PHP و پایتون توضیح داده شده است. در ادامه می توانید بخش دوم مقاله را مطالعه کنید.

انعطاف پذیری، مقیاس پذیری و قابلیت تطبیق پذیری (Versatility)

با رشد یک کسب و کار، پایگاه کاربری آن نیز رشد می کند. بنابراین، برنامه ای که آنها استفاده می کنند باید مقیاس پذیر باشد تا بتواند خواسته های مشتریان خود را برآورده کند.

یک برنامه مقیاس پذیر همچنین بر اساس تقاضای بازار انعطاف پذیری بیشتری به مشاغل می دهد و در فصول پرترافیک در برابر ترافیک بالا مقاومت می کند. همچنین باید این گزینه را به شما بدهد که بر اساس نیازهای تجاری خود بتوانید آن را مقیاس پذیر کنید.

PHP در مقابل پایتون: مقایسه دقیق دو زبان برنامه نویسی (بخش اول)
مقاله

PHP در مقابل پایتون: مقایسه دقیق دو زبان برنامه نویسی (بخش اول)

در صحنه توسعه نرم افزارهای تحت وب، نبردی بین PHP و  پایتون در جریان است و به نظر نمی رسد که هرگز پایان یابد. توسعه یک وب سایت یا برنامه موفق با انتخاب یک زبان برنامه نویسی قابل اعتماد شروع می شود. با رقابت سختی که برای تولید محصولات وب با عملکرد بالا، مقیاس پذیر، قابل اعتماد، ایمن و انعطاف پذیر، انتخاب یک پایگاه فناوری هوشمند از جمله زبان برنامه نویسی ضروری شده است. در حالی که برنامه نویسان با تجربه تنظیمات شخصی، نظرات منطقی و ابزارهای مورد علاقه خود را برای توسعه نرم افزار دارند، مبتدیان و مدیران پروژه هنگام انتخاب زبان برنامه نویسی برای شروع با مشکل روبرو می شوند.

USB-C چیست و چه کاربردهایی دارد؟
مقاله

USB-C چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دستیابی به یک استاندارد واحد در تمامی دستگاه ها، هدفی دست نیافتنی در حوزه فناوری است. در بهترین حالت، شما در میان کارزار انتخاب بین فرمت ها و استانداردهای مختلف قرار می گیرید که در نهایت برای چند مدت، از یکی از آنان استفاده می شود، تا اینکه یک فناوری کاملا جدید آن را از بین ببرد. VHS توانست Betamax را از بین ببرد، سپس DVD در مواجهه با Blu-ray کمرنگ شد، اکنون نیز Blu-ray توسط سرویس های پخش آنلاین در حال نابودی است.

Google Rich Results چیست و چگونه بر سئو تاثیر می گذارد
مقاله

Google Rich Results چیست و چگونه بر سئو تاثیر می گذارد

معرفی انواع نتایج حاصل از جستجو در گوگل و چگونگی تاثیر آنها بر سئو

اگر زیاد از گوگل استفاده می کنید، قطعا تاکنون متوجه شده اید که به ازای هر بار جستجو در گوگل، صفحه ای متفاوت با نتایجی گوناگون به شما نمایش داده می شود.

در صورتی که سئوی وب سایت برایتان مهم است، پس باید به صفحه نتایج جستجو (SERPs) نیز اهمیت بدهید. هدف نهایی سئو این است که سایتتان در بین یکی از لینک های صفحه اصلی نتایج جستجو باشد. در زیر خلاصه ای از موارد اصلی درباره نتایج خاصی که در زمان جستجو با آن روبرو می شوید ارائه شده است.

10 مدل مناسب قیمت گذاری برای کسب و کارهای دیجیتالی
مقاله

10 مدل مناسب قیمت گذاری برای کسب و کارهای دیجیتالی

در هنگام تعیین قیمت خدمات ارائه شده توسط آژانس و یا کسب و کار دیجیتالی شما، همیشه فاصله محدودی بین کاهش سود برای غلبه بر رقیبان و افزایش قیمت و نگرانی از مشتریان برای تامین هزینه ها وجود دارد.

قیمت گذاری شما باید به نوعی باشد که بتوانید مشتریان هدف خود را جلب کنید بنابراین اگر می خواهید با تعداد بیشتری از مشتریان کار کنید پس کاهش سود می تواند در این مورد یاریتان کند.

البته لازم به ذکر است که تعریف مرز حساس بین سود، وفاداری و رضایت مشتریان بسیار دشوار است ولی غیر ممکن نیست. در این مقاله ده تکنیک مناسب برای تنظیم قیمت گذاری از ارائه و تخمین تا سازگاری و نرخ تبدیل به مشتری بررسی خواهد شد.