افزایش قیمت دامنه COM توسط رجیستری
خبر

افزایش قیمت دامنه COM توسط رجیستری

به استحضار کلیه کاربران ارجمند شرکت میهن وب هاست می رساند که نظر به اطلاع رسانی رجیستری VERISIGN، با توجه به تصمیمات اتخاذ شده، از ابتدای ماه سپتامبر سال جاری میلادی، افزایش قیمت کلی برای پسوند دامنه COM اجرایی می شود. از همین رو شرکت میهن وب هاست، خود را مسئول دانسته که ضمن آگاه سازی کاربران، شرایطی را فراهم آورد که چنانچه کاربری مایل به تمدید پیش از موعد دامنه های خود بود، بتواند شخصا این کار را انجام دهد. لذا همواره مشترکین میهن وب هاست می توانند از طریق "آموزش تمدید دامنه توسط کاربر از ناحیه کاربری در میهن وب هاست" اقدام به تمدید پیش از موعد دامنه خود نمایند تا با همان هزینه قبلی دامنه ایشان تمدید شده و به اعتبار آن افزوده شود.

طبق این اطلاع رسانی گفته می شود که از دهم شهریور ماه امسال، هزینه تمدید، انتقال و ثبت دامنه های بین المللیِ دارای پسوند COM افزایش خواهد یافت. البته ماجرا به اینجا ختم نمی شود و بر اساس مفاد این توافق نامه رجیستری مذکور این اجازه را دارد که تا سال 2023، هر سال 7 درصد قیمت پسوند دامنه فوق را افزایش دهد. با توجه به اینکه در حال حاضر پسوند COM دارای علاقه مندان زیادی است لذا پیشنهاد می شود برای کسب و کارهایی که در حال فعالیت با این مورد هستند، مالکان اقدام به تمدید چند ساله دامنه خود نمایند تا افزایش قیمت مذکور تاثیر منفی بر روی فعالیت آنها نداشته باشد.

لازم است یادآوری گردد که افزایش قیمت فوق به صورت سراسری می باشد و تمام شرکت های ثبت کننده دامنه را تحت الشعاع قرار می دهد.

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *