عدم پشتیبانی ssl در دستگاه های قدیمی
خبر

عدم پشتیبانی ssl در دستگاه های قدیمی

باسلام

شرکت lets Encrypt که ارایه دهنده ssl رایگان می باشد، پشتیبانی از گواهینامه خود را در دستگاه های قدیمی غیرفعال کرده است که باعث شده این نوع از ssl در بسیاری از دستگاهها نا امن شناخته شود.
لینک خبر : 

 Let’s Encrypt دارای یک گواهی ریشه به نام ISRG Root X1 است و مرورگرها و دستگاههای مدرن به گواهی Let’s Encrypt نصب شده روی وب سایت شما اعتماد دارند زیرا گواهینامه ریشهISRG Root X1 را در لیست گواهینامه های ریشه خود موجود دارند.
ولی دستگاه هایی که با غیرفعال شدن گواهینامه دچار مشکل شدند دستگاه هایی هستند که سیستم عامل آنها قدیمی میباشد. دستگاه هایی که دارای نسخه های سیستم عامل قدیمی مانند اندروید 5 و 7 و ویندوز Xp سرویس پک 3 هستند و مخصوصاْ این مورد بیشتر در کاربرانی دیده شده که از مرورگر کروم استفاده می کنند زیرا فایرفاکس نسخه موبایل گواهی ریشه ISRG Root X1 را در لیست گواهی های معتبر شناخته است.
اگر از سیستم هایی استفاده میکنید که سیستم عامل آنها قدیمی میباشد لطفا سیستم عامل آنها را ارتقا دهید و یا میتوانید از طریق لینک زیر جهت خرید ssl از سایر سرویس دهنده گان ssl که این محدودیت را ندارند اقدام بفرمایید.
 
لینک خرید SSL از سایت میهن وب هاست خدمت شما:


توجه: این مشکل تنها مربوط به سایت شما نمی باشد و این تغییر  باعث می شود بسیاری از وب سایت های اینترنتی در رایانه و گوشی های موبایل با سیستم عامل های قدیمی دیده نشوند.

اشتراک گذاری:

نظرات

سلام میهن وب هاست راه حلی داره برای این مشکل؟ خب نمیشه که اینجا ایرانه تو این گرونی و تحریم . اکثر گوشی های کاربران قدیمیه و اپدیت نیست .
با سلام اگر سرویسی در میهن وب هاست دارید لطفا از طریق درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید. متاسفانه شرکت lets Encrypt که ارایه دهنده ssl رایگان می باشد، پشتیبانی از گواهینامه خود را در دستگاه های قدیمی غیرفعال کرده است.
من در وب سرویس ها هم به مشکل خوردم، نمیتوانم از آجاکس و reast استفاده کنم. تو این سیستم دیگه مرورگر وجود نداره
با سلام اگر سرویسی در میهن وب هاست دارید لطفا از طریق درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
متاسفانه مشتریان ما به دلیل این اقدام میهن وب هاست از بین رفتند .
با سلام دوست عزیز طبق اطلاعیه شرکت lets Encrypt، این محدودیت توسط شرکت مذکور اعمال شده و ارتباطی با شرکت میهن وب هاست ندارد. اگر سرویسی در میهن وب هاست دارید لطفا از طریق درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
سلام. سیستم عامل بنده ویندوز 10 و مرورگرم هم Edge و به روز هستش اما از دیشب در نوار آدرس، عبارت https به صورت قرمز و خط خورده نمایش داده میشه و وقتی روی سایت کلیک میکنم، پیغام Your connection isn't private به نمایش درمیاد. چرا با وجود قدیمی نبودن سیستم عامل و مرورگر چنین پیغامی دریافت میکنم؟
با سلام اگر سرویس هاست شما در میهن وب هاست قرار دارد، لطفا درخواست پشتیبانی ارسال کنید تا بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *