راه اندازی سامانه تخفیفی اتوماتیک میهن وب هاست
خبر

راه اندازی سامانه تخفیفی اتوماتیک میهن وب هاست

مجموعه میهن وب هاست، سامانه ای جهت ارائه تخفیف ویژه و مشارکت در تجارت میزبانی وب برای شما مشتری گرامی در نظر گرفته است. این سامانه به دو بخش "کد تخفیف اختصاصی" و "همکاری در فروش" تقسیم شده که از طریق بخش "مدیریت مالی" در ناحیه کاربری، برای افراد قابل مشاهده است.

کد تخفیف میهن وب هاست

در بخش "کد تخفیف اختصاصی" این امکان برای شما فراهم شده است تا کدهای تخفیف ویژه و منحصر به فرد جهت خرید سرویس جدید یا تمدید سرویس فعلی خود دریافت نمایید. همچنین، از بخش "همکاری در فروش" می توانید به سیستم همکاری در فروش بپیوندید و شروع به کسب درآمد کنید. کسب درآمدی که البته قابل توجه و دائمی است!

شرایط استفاده از این دو بخش به قرار زیر می باشد:

  • کد تخفیف اختصاصی:

از این کدها که بر اساس تعداد هاست یا سرور های فعال/ غیرفعال در ناحیه کاربری بروز می شود، می توان برای فاکتورهای تمدید و خرید استفاده کرد. در همین راستا اطلاعات تکمیلی را می توانید از لینک زیر مطالعه نمایید:

https://mwh.link/3a

این کد ها منحصر به یک ناحیه کاربری بوده و نمی توان از آنها در نواحی کاربری دیگر بهره برد. قابل ذکر است، هر اندازه تعداد هاست/سرور های فعال در ناحیه کاربری بیشتر باشد میزان تخفیف افزایش پیدا می کند.

همچنین رتبه حساب کاربری شما بر اساس میزان تراکنش های مالی حساب کاربری محاسبه می شود. البته در این رتبه بندی میزان کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش نیز تاثیر مثبت دارد.

  • همکاری در فروش:

در این سیستم تنها کافی است بنر های تبلیغاتی میهن وب هاست را با استفاده از لینک منحصر به فرد ناحیه کاربری خودتان در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. چنانچه شخصی از طریق کلیک روی بنر های تبلیغاتی مربوطه وارد سایت میهن وب هاست شده و سرویسی خریداری نماید، مبلغ پورسانت به حساب شما واریز خواهد شد. این امکان شامل دامنه، سرور مجازی (به غیر از سرور مجازی ایران) و سرور اختصاصی و سرویس های ماهیانه نمی شود. همچنین در نظر داشته باشید که امکان ثبت درخواست برای مشتری جهت طراحی بنر در سایز خاص نیز در این قسمت فراهم شده است.

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *