میهن وب هاست خلاق شد
اخبار داخلی میهن وب هاست

میهن وب هاست خلاق شد

بدین‌وسیله به استحضار می‌رساند، شرکت از سمت معاونت علمی ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق انتخاب شده است.

در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هر روزه شاهد نوآوری ها و تکنولوژی های جدیدی هستیم. با این حال در مسیر رشد و پیشرفت، شرکت های خلاقی نیز حضور دارند که شاید به صورت مستقیم نام آنان در این عرصه شنیده نشود اما تلاش شبانه روزی آنها به فضای اقتصاد دانش بنیان کشور کمک می کند تا گام موثری به جلو بردارند. اگر تک تک شرکت های کوچک و بزرگ بتوانند با توجه به اقتصاد خلاق و رونق آن، رویکرد جدیدی در حوزه فعالیت خود ارائه دهند تا محصولاتشان را به تولیدات ارزشمند تبدیل نمایند، بی شک در شکل گیری یک فضای فعال با ماهیت رشد و نوآوری در جهت ارائه مدل های نوین کسب و کار، گام موثری برداشته اند. این شرکت ها در زیست بوم فعالیت خود یک کارآفرینی موفق دارند و آشنایی با آنها به کسب و کارهای جدید کمک می کند تا مراحل رشد را با شتاب پشت سر بگذارند.
از همین رو کار گروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تشکیل گردید تا شرکت های فعال در حوزه صنایع خلاق را شناسایی کرده و با معرفی آنان به سایرین، زمینه ساز ارتقای کارآفرینی و نوآوری در کشور شود. مفتخریم که اعلام داریم پس از بررسی های صورت گرفته در شاخه فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات نت میهن (میهن وب هاست) توانست با اقتدار تمام از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق معرفی شود و بار دیگر نظرها را به سمت خود جلب نماید و بیش از پیش بدرخشد.
میهن وب هاست توانست در قالب یک تیم خلاق و نوآور با تلاش و کوشش بی وقفه، قلم در دست گیرد و آنگونه که می خواهد گیلان را ترسیم نماید، آنطور که باید دیده شود. میهن وب هاست نشان داد که برای خلاق بودن نیاز نیست در دل امکانات و تمدن یا در پایتخت زندگی نمود، می توان به دور از همه این دغدغه ها بود اما جلوتر از همه حرکت کرد. میهن وب هاست نشان داد که برای نوآور بودن فکر درست نیاز است، ایده نیاز است، حرکت و تلاش نیاز است. در این صورت خواهد توانست در کشور بدرخشد حتی اگر کیلومترها از بسترهای قوی ارتباطی و فناوری های پایتخت دور باشد.

اشتراک گذاری:

نظرات

سلام آرزوی توفیق روز افزون برای مجموعه عزیز میهن وب هاست را دارم. قطعا لایق بهترین ها هستید.
سلام خیلی تبریک میگم یه موردی که همیشه مالیات میگرفتید حذف میشه چون شرکت های خلاق معاف از مالیات هستن
با سلام جناب نادری خلاق شدن میهن وب هاست ارتباطی با معافیت مالیاتی ندارد.
بهترین خدمات رو ارائه میکنید و لایق بهترین ها هستید
پشتیبانی و خدمات تون عالیه بایدم خلاق برگزیده بشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *