تخفیف یلدایی میهن وب هاست
خبر

تخفیف یلدایی میهن وب هاست

یلدایی دیگر فرا رسید تا بهانه ای بیابیم، نیم نگاهی به لحظات کوتاه زندگی داشته باشیم. یلدایی دیگر آمد تا در ازدحام دغدغه ها، شبکه های مجازی و همه بی حوصلگی ها، از زمان حال برای لذت بردن از زندگی بهره ببریم. یلدا آمد تا به ما یادآوری نماید هنوز می توانیم کام آنهایی را که دوست داریم، به راحتی شیرین کنیم.

یلدا مجالی است برای ما و شما تا لحظه های شیرین با هم بودن را تجربه کنیم. در این شب پر خاطره، میهن وب هاست نیز به یاد همراهان همیشگی خود است و آماده می باشد تا شبی روشن و پر امید را برای آینده تک تک دوست داران دنیای وب، بسازد. از همین رو برای اینکه بتوانیم خاطره ساز این شب خاص و یکی از کهن ترین جشن های ایرانی باشیم، شرایطی فراهم شد تا برخی از سرویس های خود را با قیمت باورنکردنی برایتان در نظر بگیریم که با اندک همتی از طرف شما و فعالیت برنامه ریزی شده در این حوزه، بتوانیم شاهد موفقیت هایتان باشیم. ما آماده ایم تا از زمستانی که در پیش است، فصلی جدید رو به رشد و پیشرفت بسازیم، آماده ایم تا نقش و نگار حیات فعالیت مجازی شما را پررنگ سازیم و آماده ایم تا نردبان ترقی شما باشیم.

از همین رو می توانید از تاریخ 30 آذر لغایت 1 دی ماه سال 1400 از تخفیف 30 درصدی، برای خرید و تمدید سرویس های زیر در بازه مذکور استفاده نمایید:

1 - هاست سی پنل آلمان (معمولی - مدیریت شده)

2 - هاست دایرکت ادمین ایران (معمولی - مدیریت شده)

3 - نمایندگی هاست سی پنل آلمان

4 - هاست دانلود

5 - هاست ویندوز آلمان (معمولی - مدیریت شده)

6 - نمایندگی هاست ویندوز آلمان

7 - هاست ویندوز ایران (معمولی - مدیریت شده)

8 - نمایندگی هاست ویندوز ایران

9 - نمایندگی هاست دایرکت ادمین ایران

10 - هاست سی پنل ایران (معمولی - مدیریت شده)

11 - نمایندگی هاست سی پنل ایران

12 - هاست پربازدید آلمان

13 - هاست پربازدید ایران (معمولی - مدیریت شده)

14 - هاست پشتیبان

چنانچه برای تمدید هر یک از سرویس های فوق مایل هستید تا از این تخفیف استفاده نمایید، لازم است تا طی یک درخواست پشتیبانی، موضوع را با همکاران این واحد در میان بگذارید که تغییرات در فاکتور شما لحاظ گردد.

با فرصت بیشتری که گرداننده بی همتا در اختیار ما گذاشته تا از بودن در کنارتان لذت ببریم، فرصت پیشرفت شما را در بستری مقرون به صرفه و مطمئن فراهم می آوریم.

---------

اخبار تکمیلی(30 آذر 1400): برای مشاهده کد تخفیف 30 درصدی و بهره مندی از مزایای این جشنواره، به صفحه ذیل مراجعه نمایید:

https://mwh.link/4a

 

 

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *