پورسانت نمایندگی درصدی
اخبار داخلی میهن وب هاست

افزایش پورسانت نمایندگی درصدی میهن وب هاست

نظر به شعار و خط مشی شرکت که میهن وب هاست شروع تحقق یک رویاست، تصمیم تیم بازاریابی بر این شد که در اقدامی شگفت انگیز، سقف پورسانت نمایندگی درصدی میهن وب هاست را تا 33 درصد افزایش دهد. از همین رو کاربران و مشترکین شرکت می توانند از طریق معرفی خدمات و محصولات میهن وب هاست به مشتریان خود از پورسانت هایی عالی و چشمگیر استفاده نمایند. این روش کسب درآمد برای افرادی که به دنبال درآمد زایی در فضای اینترنت هستند، یک راهکار بدون دردسر و کم هزینه می باشد.

لازم به ذکر است که بسیاری از برنامه نویسان، مدرسان دانشگاه ها، تولید کنندگان محتوا و … با میهن وب هاست فعالیت می کنند و به راحتی از طریق آن کسب درآمد می نمایند. برای استفاده از این پورسانت ها، میهن وب هاست سطوح مختلفی را در نظر گرفته است که هر اندازه کاربران معرفی شده شما بیشتر باشد به همان میزان درصد پورسانت واریزی نیز بالاتر خواهد بود.

پورسانت نمایندگی درصدی میهن وب هاست:

در حال حاضر درصد پورسانت ها از 12 درصد آغاز می شود و تا سقف 33 درصد افزایش می یابد. با این درصد ها و شرایطی که فراهم گردید، امید می رود تمام فعالان حوزه وب بتوانند در این فضا حضور مستمری داشته باشند و هیچ گاه دغدغه مالی مانع حرکت آنها به سوی رویاهایشان نشود.

برای اطلاع از شرایط استفاده از پورسانت ها و درصد دقیق آنان می توانید هم اکنون وارد ناحیه کاربری خود در میهن وب هاست شوید و از طریق منوی "درباره ما" یا "پشتیبانی" با کلیک روی "کسب درآمد" اطلاعات لازم را به دست آورید.

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *