کدام دسته از وبلاگ ها در سال 2020 درآمدزائی بیشتری خواهند داشت؟
مقاله

کدام دسته از وبلاگ ها در سال 2020 درآمدزائی بیشتری خواهند داشت؟

شما قادر خواهید بود که هر آنچه دوست دارید را ایجاد نموده و به اشتراک بگذارید. این  ویژگی  احتمالاً بهترین بخش در مورد وبلاگ ها است.

نوع وبلاگی که ایجاد می نمایید باید با توجه به سلیقه و هدف شما انتخاب شود، در غیر اینصورت پس از مدتی انگیزه خود را از به روزرسانی بلاگ از دست خواهید داد و در نتیجه  ایجاد وبلاگ بی فایده خواهد بود.

در مقاله  زیر برخی از موضوعات پرطرفدار برای وبلاگ ها ذکر شده است:

دسته بندی های وبلاگ

  • غذا
  • ورزش
  • مسافرت 
  • سبک زندگی
  • والدین
  • بازی
  • تناسب اندام

1-غذا

وبلاگ هایی که در مورد غذا هستند معمولاً از قالب هایی با محتوای  کاملاً سازمان یافته پیروی می کنند. در برخی از آنها علاوه بر اینکه  توضیحاتی در مورد غذا و دستور العمل آنها وجود دارد، فیلم هایی نیز برای درک بهتر و سهولت در یادگیری قرار داده شده است. از طرفی در برخی از آنها لینک  کانال های رسانه های اجتماعی  درج شده است که  دسترسی به آن کانال ها را برای کاربر راحت تر میکند.

2- ورزشی 

وبلاگ های ورزشی برای هر نوع ورزش حتی اسکواش فعالیت دارند. اگر علاقه ای به گزارشگری دارید و عاشق نوشتن هستید، این  موضوع ممکن است نقطه عطف مناسبی برای شما باشد. از پوشش بازی ها گرفته تا اطلاعاتی راجع به بازیکنان. وبلاگ های ورزشی منبع مهمی برای طرفداران هستند تا بتوانند آنچه را که می خواهند از تیم مورد نظر خود و یا بازیکن مورد علاقه خود به دست آورند.

تصویر(1)

3-مسافرت

اگر شما عاشق مسافرت هستید و علاقه دارید لحظاتی که در سفر هستید را به ثبت برسانید، یک وبلاگ مسافرتی میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. وبلاگ های مسافرتی عموماً بسیار آرامش بخش هستند زیرا  دیدن عکس هایی از یک مکان بسیار زیبا همیشه یک راه عالی برای تغییر روحیه افراد است. پس اگر به فکر راه اندازی وبلاگ مسافرتی هستید، باید  روی یک دوربین زیبا و کارآمد نیز سرمایه گذاری کنید.

تصویر(2)

4 سبک زندگی

وبلاگ های سبک زندگی احتمالاً از متنوع ترین انواع وبلاگ هستند. وبلاگ های شیوه زندگی در مورد زندگی یک شخص است. کاری که  صاحب یک وبلاگ دوست دارد انجام دهد، رستوران هایی که علاقه دارد در آن غذا بخورد و مکان هایی که خرید انجام می دهد. شخص تجربیات خود در مورد این مکانها با افراد دیگر به اشتراک می گذارد.

تصویر(3)

بسیاری از اینفلوئنسرها(افراد تاثیرگذار)  ازاین نوع  وبلاگها به عنوان راهی برای بازاریابی  استفاده می کنند. آن ها با به اشتراک گذاشتن لحظات زندگی خود و معرفی مکان هایی که مراجعه می کنند، سعی در جذب افراد به سوی وبلاگ خود دارند. از طرف دیگر صاحبان مشاغل نیز برای معرفی برند خود به دیگران به دنبال وبلاگ یا وب سایت اینفلوئنسرها خواهند بود تا در صورت علاقه به ایجاد مشارکت، اطلاعات بیشتری درباره آنها (و همچنین اطلاعات تماس آنها) کسب کنند تا تبلیغ برند خود را به آن ها بسپارند.

5- والدین 

وبلاگ های والدین دارای اطلاعات جامع و مفیدی درباره تجربیات آن ها است. وبلاگ های والدین مشاور خوبی برای سایر والدین است. والدین دیگر می توانند با توجه به شرایط خود وبلاگ مناسب خود را انتخاب کرده و از آن مطالب زیادی بیاموزند. این وبلاگ ها مطالبی را به اشتراک می گذارند که والدین با آنها به خوبی آشنا هستند.

تصویر(4)

وبلاگ های والدین می توانند منبع خوبی برای والدین جدید و کم تجربه باشند، تعداد زیادی از وبلاگ های والدین برای به روز بودن در YouTube نیز منتشر می شوند.

6-بازی

در دهه اخیر بازی به صنعتی محبوب  تبدیل شده است که امروزه بسیاری از آن ها  بصورت آنلاین انجام می شود. تعدادی از بازی ها قابلیت دانلود شدن و تعداد بی شماری از آن ها به اتصال به اینترنت، احتیاج دارند. اگر اهل اینترنت نباشید، دشوار است که بتوانید بازیکن خوبی شوید. به همین دلیل، وبلاگ های بازی با قابلیت ارائه بازی آنلاین  بسیار پرطرفدار هستند.

7- تناسب اندام

شاید در مورد "Fitstagrams" یا تناسب اندام شنیده باشید، وبلاگ های بدنسازی برای علاقه مندان به این ورزش ایده مناسبی هستند. این وبلاگ ها نکات مربوط به تمرین و دستورالعمل های تغذیه  سالم را ارائه می دهند و همچنین گاهی اوقات  مطالب آموزنده ای از برنامه های کامل تمرین را ذکر می نمایند.

تصویر(5)

وبلاگهای تناسب اندام می توانند همراه خوبی برای کسانی باشند که به دنبال شروع تمرین برای  تناسب اندام خود هستند. خوانندگان این وبلاگ ها علاقه مند به انجام کارهای روزمره تناسب اندام خود، یافتن راههای جدید برای ایجاد سلامتی در تغذیه سالم و یا به دنبال انگیزه ای برای پایبندی به سبک زندگی سالم خود هستند.

چگونه این  وبلاگ ها درآمدزائی می کنند؟

هنگامی که به فکر ایجاد یک وبلاگ برای  کسب درآمد هستید، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید در مورد آن فکر کنید، این روش ها میتوانند شامل استفاده از لینک های وابسته و یا حمایت مالی باشند.

لینک های وابسته  مانند یک مشارکت است که در آن یک شرکت لینک های وب سایت خود را در اختیار شما قرار می دهد تا در وبلاگ خود درج کنید، بنابراین وقتی کسی روی لینک کلیک کند، درصدی درآمد نصیب شما خواهد شد. در مرحله بعد، در اسپانسری های وبلاگ، به طور کلی، شرکت ها از شما درخواست می کنند تا  در مورد هزینه محصولات  یا بخشی از فروش محصولات آنها، خلاصه ای در وبلاگ خود بنویسید. در این صورت مبلغی برای مطلب درج شده پرداخت خواهند کرد.

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *