چرا نباید برای اینستاگرام فالوور خرید؟ از چه راهکار جایگزینی می توان استفاده نمود؟
مقاله

چرا نباید برای اینستاگرام فالوور خرید؟ از چه راهکار جایگزینی می توان استفاده نمود؟

شاید تصور کنید که محتوای اینستاگرام شما جذاب است، اما به این فکر کنید که چقدر خوب بود اگر 10000 نفر دیگر هم با این نظر شما موافق بودند!

اگر در حال تلاش برای تبدیل شدن به یک چهره مشهور رسانه های اجتماعی هستید یا به دنبال گسترش شناخت دیگران از برند خود در اینستاگرام می باشید، ممکن است که وسوسه خرید چند هزار فالوور اینستاگرام به سراغ شما بیاید.

تصویر(1)

خدمات زیادی در دسترس است که به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت یک مبلغ ناچیز، برای مثال 1000 دنبال کننده خریداری کنید. اما اگر واقعاً این کار آنقدر ارزان و آسان بود، همه آن را انجام می دادند. قبل از آن به این فکر کنید که  آیا خرید دنبال کنندگان اینستاگرام برای تجارت شما قانونی و ایمن است؟ آیا این کار یک سرمایه گذاری ارزشمند برای شما خواهد بود؟

آیا می توان برای اینستاگرام خود، دنبال کننده خریداری نمود؟

بله، می توانید دنبال کننده اینستاگرام خریداری کنید. خدمات ارزان قیمت زیادی وجود دارند که به شما امکان خرید 1000 دنبال کننده را با قیمت 10 دلار و یا کمتر ارائه می دهند. اما شما این مبلغ را فقط برای یک عدد پرداخت می کنید. بسیاری از این فالوورها ربات و یا  حساب کاربری غیر فعال هستند و این بدان معنی است که آنها هرگز درگیر پست های شما نخواهند شد.
 

تصویر(2)

زمانی که دنبال کننده های اینستاگرام را میخرید، فقط یک مبلغ را پرداخت می کنید. توجه فالوورها به پست های شما تضمین شده نیست.

علاوه بر خرید دنبال کننده به طور مستقیم، شما همچنین می توانید مبلغی برای خرید فالوور های خاص از نظر مکان، استفاده از هشتگ، نوع حساب و جنسیت نیز پرداخت نمایید. 

با استفاده از این گزینه، طرفداران شما بیشتر افراد واقعی هستند، اما تعامل آن ها با پست های شما  هنوز بعید است. از آنجا که حتی نمی توانید تضمین کنید که این حسابها شما را فالو کنند یا خیر، این یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز خواهد بود. بیشتر این حسابها شما را فالو نمی کنند و حتی اگر این کار را انجام دهند، احتمالاً دنبال کنندگان بلند مدت، وفادار یا فعال نیستند. اگر اولویت شما فقط داشتن فالوور با تعداد زیاد است، این خدمات قطعاً می توانند به شما کمک کنند. 

اما خطرات این کار را نیز بخاطر بسپارید: این دنبال کنندگان احتمالاً هرگز یک پست را لایک نکرده و در مورد آن نظر نخواهند داد. ممکن است اعتبار خود در مقابل فالوورهای واقعی را با فالوورهای جعلی از بین ببرید.

به این مورد فکر کنید: اگر ببینید بیشتر مخاطبان یک حساب کاربری، ربات یا  حساب غیر فعال هستند، آیا همچنان به دنبال کردن آن پیج ادامه خواهید داد؟مطمئناً خیر. این روش کمی فریب انگیز به نظر می رسد و این مفهوم را می رساند که یک برند نمی تواند از طریق محتوای خوب فالوور های زیاد جذب کند و به کار خود اطمینان ندارد.

تصویر(3)

آیا باید دنبال کننده های اینستاگرام خود را بخرید؟

خرید دنبال کننده های اینستاگرام ایده خوبی نیست. دنبال کنندگان خریداری شده احتمالاً ربات یا حساب غیرفعال هستند، بنابراین آنها با پست های شما درگیر نخواهند شد. این بدان معنا است که پستهای شما در جستجوی صفحات یا اخبار جدید مخاطبان واقعی شما، نمایش داده نمی شوند. 

دلیل اصلی اینکه نباید فالوور جعلی برای اکانت خود بخرید این است که شما با این کار سرمایه خود را هدر خواهید داد، زیرا غالبا آن فالوورها صفحه شما را دنبال نمیکنند.

برای مثال 10000 دنبال کننده ای که هیچ فعالیتی در صفحه شما ندارند و پست های شما را لایک نکرده و در مورد آن ها اظهار نظر نمیکنند چه سود برای برند شما خواهند داشت؟

داشتن تعداد زیادی دنبال کننده می تواند کاربران را متقاعد کند که صفحه شما را دنبال کنند، اما این خود تضمین آن نیست که آن ها حتما جزو فالوورهای شما خواهند شد.

ممکن است کاربران متوجه شوند که تناقضی در پست های شما وجود دارد و این می تواند مانع از پیگیری آنها گردد. اگر شما 10،000 دنبال کننده داشته باشید اما در هر پست فقط چهار لایک وجود داشته باشد، طولی نمی کشد که افراد متوجه جعلی بودن تعداد دنبال کنندگان شما شده و آنها نیز صفحه شما را ترک کنند.

فالوورهای اینستاگرام خریداری شده می توانند معیارهای عملکرد شما را تحریف کنند.

زمانیکه درصد بالایی از فالوورهای شما ربات ها و یا حساب های غیر فعال باشند، اندازه گیری این مورد که پست های مربوط به برند شما تا چه اندازه مورد توجه قرار میگیرد، عملا غیر ممکن می باشد.

اگر نتوانید توجه کاربران را به مطالبی که منتشر می کنید جلب کرده و آن ها را  با پست هایتان درگیر کنید، نمی توانید دنبال کنندگان واقعی را به مشتری خود تبدیل نمایید.

در نهایت، اگر هزینه ای برای خرید دنبال کنندگان اینستاگرام بپردازید، این هزینه برای فالوورهای واقعی و فعال نخواهد بود و صرفاً برای جلب توجه سایر کاربران هزینه پرداخت می کنید. از آنجا که الگوریتم اینستاگرام تا حد زیادی به تعامل گره خورده است، خرید دنبال کنندگان راه حل مناسبی برای طولانی مدت نخواهد بود.

زمان، انرژی و پولی را که می خواهید  برای خرید دنبال کنندگان اختصاص دهید ذخیره کرده و در عوض بر ایجاد روابط واقعی با یک مخاطب واقعی تمرکز کنید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد، دنبال کنندگان شما بدون نیاز به رشوه، آنها را باز نشر کرده  و با برند شما تعامل پیدا میکنند.

اینستاگرام دنبال کنندگان جعلی را شناسایی و پاک می کند.

اخیراً اینستاگرام بستر خود برای شناسایی و حذف حسابهای غیر معتبر را به روز کرده است. اینستاگرام در حال حذف هر نوع لایک، فالو یا نظر از برنامه های شخص ثالث است که برای رشد مصنوعی فالوورهای حساب ها طراحی شده اند. با خرید دنبال کننده، شما دستورالعمل های Instagram را نقض می کنید و ممکن است باعث ایجاد واکنشی از سوی ناظران اینستاگرام شود.

اینستاگرام به دنبال حفظ تعامل واقعی، محافظت از حساب ها و تجربیات واقعی است. فعالیت های جعلی یا خریداری شده در این ماموریت نقض وارد می کنند و ممکن است پیامدهایی به دنبال داشته باشند، بنابراین بهتر است مخاطبان خود را به صورت طبیعی افزایش دهید.

گزینه های دیگر به جای خرید دنبال کنندگان اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام بیش از تعداد دنبال کنندگان، به تعامل اهمیت می دهد و محتویاتی مشابه پستهایی را که کاربران در گذشته با آنها بیشتر درگیر بودند، مد نظر قرار می دهد. به منظور ایجاد درگیری بیشتر مخاطبان، اقدامات مختلفی وجود دارد که می توانید به کار بگیرید تا میزان کاربران خود را افزایش دهید.

با استفاده از شیوه های مناسب بازاریابی اینستاگرام می توانید به بهترین وجه در ماه، هزاران فالوور جذب نمایید.

ابتدا حساب خود را عمومی کنید تا کاربران بتوانند نمایه و محتوای شما را ببینند. به این ترتیب، محتوای پست های شما در صفحات جستجو کاربران ظاهر می شود و مخاطبان خود را به صورت ارگانیک رشد می دهید.

در مرحله بعد، پستهای مختلفی را در فید خود منتشر کنید، می توانید تصاویر، GIF ها، فیلم ها، Boomerang ها، پرسش و پاسخ در مورد استوری های خود، محتوای تولید شده توسط کاربر و موارد دیگر را منتشر کنید. با استفاده از عکسهای باکیفیت، نوشتن زیرنویس های جذاب، نشر مداوم پست و نگه داشتن سبکی منحصر به فرد برای متمایز کردن خود از سایر حسابها، اعتماد و هیجان را در بین طرفداران خود ایجاد کنید. تحقیق کنید که آیا هشتگ هایی که استفاده میکنید مطابق با نام برند شما هستند یا خیر! هشتگ ها می توانند در صورت استفاده صحیح راه بسیار خوبی برای رسیدن به مخاطبان جدید باشند.

بسته به نوع برند شما، خنده دار بودن یا شوخ بودن محتوای شما میتواند در جذب فالوور های جدید کمک کند. 

در آخر، از امکانات مختلف موجود در این پلتفرم  مانند Instagram Live ، IGTV  Instagram Stories یا خرید در Instagram استفاده کنید. روش های مختلف زیادی برای ارتباط با کاربران وجود دارد و با درگیر کردن افراد از طریق این ویژگی ها می توانید تعامل و ترافیک را به صورت ارگانیک و معتبر در اختیار داشته باشید.

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *