11 نکته مهم برای خرید نمایندگی هاست
مقاله

11 نکته مهم برای خرید نمایندگی هاست

به عنوان یک نماینده فروش هاست، انتخاب شما در ارائه دهنده سرویس هاستینگ می تواند باعث رونق یا شکست کسب و کار شما شود. اگر این گام را درست بردارید، یک شروع عالی خواهید داشت. در مقابل در صورتی که ارائه دهنده هاستینگ اشتباهی را انتخاب نمایید، کسب و کار فروش هاست شما با مشکل روبرو می شود. بنابراین با رعایت چند نکته ساده می توانید یک ارائه دهنده هاستینگی پیدا کنید که انتظارات مورد نظرتان را برآورده کند.

با یک ارائه دهنده هاستینگ مناسب، می توانید یک تجربه عالی از استفاده سرویستان را به کاربران ارائه نمایید و از کارهای وقت گیر مدیریتی جلوگیری کنید که باعث می شود یک کسب و کار موفق در حوزه نمایندگی فروش هاست داشته باشید.

در این مقاله به 11 نکته مهم برای انتخاب یک ارائه دهنده هاست پرداخته می شود که می تواند دید شما را باز نماید.

 

نمایندگی میزبانی وب چیست؟( چرا می خواهید یک نماینده میزبانی وب باشید)

به عنوان یک نماینده فروش میزبانی وب، لازم است تا یک پکیج نمایندگی را از یک ارائه دهنده هاستینگ خریداری کنید. شما برای این فضای سرور، یک هزینه ثابت پرداخت می کنید و سپس این خدمات را به کاربران با قیمتی که برای شما سود داشته باشد، می فروشید.

دلایل زیادی برای این سوال وجود دارد که چرا نمایندگی هاست برای شرکت های کوچک و بزرگ محبوب است؟ برای مشاغل تازه تاسیس شده این مورد می تواند راهی متفاوت برای کسب درآمد باشد و از کسب و کار شما در برابر نوسانات بازار محافظت کند. نمایندگی هاست بر پایه خرید اشتراک، می باشد. بدین صورت که مشتریان یک پکیج خریداری کرده و هزینه آن را به صورت ماهانه یا سالانه به شما پرداخت می کنند. با فروش اشتراک هاست شما می توانید یک مشتری بلند مدت برای خود داشته باشید. 

در بهترین حالت، نمایندگی هاست می تواند کلید تبدیل مشتریان جدید به مشتریان دائمی و وفادار باشد. در نتیجه این مشتریان برای سالهای آینده می توانند درآمدی مطمئن و دائمی برای کسب و کار شما باشند. برخی از کارآفرینان نیز نمایندگی هاست را به عنوان مبنایی برای یک سرمایه گذاری و کسب و کار جدید انتخاب می کنند. با خرید هاست از یک ارائه دهنده مطمئن، می توانید بسیاری از هزینه های راه اندازی یک کسب و کار جدید را از بین ببرید. نمایندگی هاست گزینه جذابی برای کسانی است که می خواهند رئیس خودشان باشند. 

11 نکته ای که می بایست در خرید نمایندگی هاست به آنها توجه شود.

به عنوان یک نماینده فروش هاست، سرویس شما به طور کامل توسط ارائه دهنده هاستینگ بنا می شود. انتخاب یک ارائه دهنده هاستینگ مناسب، یک شروع قدرتمند است. اگر این قدم را اشتباه بردارید، با مشکلات و دشواریهای زیادی رو به رو خواهید شد. با بخاطر داشتن این موضوع، در ادامه به 11 نکته که می بایست در  خرید نمایندگی هاست به آن توجه شود، اشاره شده است.

1- قابلیت های عالی برای مشتری ایده آل شما

برای جلب نظر مشتریان خود، خیلی مهم است که پکیج هایی را ارائه نمایید که نیازهای آنها را تا حد ممکن برطرف کند. بسیار مهم است که شما درک عمیقی از مخاطبان مورد نظرتان داشته باشید.

ابزارهایی مانند Google Trends و Keyword Planner به شما کمک می کنند تصویری از مشتری ایده آل خود بسازید. این مورد شامل قابلیت ها و منابعی می شود که برای مشتریان شما اهمیت دارد. همچنین شناسایی ارائه دهندگان دیگر که در حوزه کسب و کار شما فعالیت می کنند یک حرکت هوشمندانه می باشد. آنها رقبای مستقیم شما هستند. از این رو ابزارهایی مانند SEMrush و SimilarWeb می توانند برای تجزیه و تحلیل رقبایتان به شما کمک کنند. به طور مثال شما می توانید کلمات کلیدی و Meta Tag های سایتهای رقیب را بررسی و از آنها برای ارتقای سئوی سایت خود استفاده نمایید. همچنین خوب است که پکیج های ارائه شده توسط آنها و قیمت ها را بررسی کنید.

به طور کلی دو راه اصلی برای موفقیت در کسب و کار شما وجود دارد. شما می توانید پکیج های هاست با قیمت کمتری نسبت به رقبایتان ارائه کنید، یا خودتان را به عنوان یک جایگزین بهتر معرفی کنید.

مورد دوم می تواند شامل ارائه منابع بیشتر، ایجاد قابلیت های اختصاصی، یا ارائه سطح بالاتری از خدمات به مشتری باشد. 

این تحقیق باید بر روی انتخاب پکیج هاست شما تاثیر گذار باشد. اگر تصمیم دارید خودتان را به عنوان یک گزینه مناسب از لحاظ قیمت مطرح کنید، می بایست حداقل نیازهای کاربرانتان را در پکیج هایی که ارائه می کنید برآورده نمایید. با این کار قادر خواهید بود قیمت هایتان را پایین و رقابتی نگه دارید. همچنین بهتر است که پکیجی را برای خرید ارائه نمایید که دارای یک قابلیت اختصاصی باشد که توسط رقبای مستقیم شما ارائه نشده باشد.

2- نرخ آپتایم بالا

وقتی که در حال انتخاب یک پکیج هاستینگ هستید، همیشه باید به یاد بررسی کردن نرخ آپتایم ارائه کننده باشید. آپتایم مدت زمانی است که سرورهای ارائه دهنده فعال و در حال اجرا هستند و معمولاً با درصد نمایش داده می شود. آپتایم همیشه مهم است و برای تبدیل شدن به یک نماینده فروش هاست موفق، حیاتی است.

اگر سرورهای ارائه دهنده هاست شما غیرفعال شوند، تمام مشتریان شما آفلاین خواهند شد. برای مشتریانی که هاست خود را از نمایندگی شما تهیه کرده اند، غیرفعال شدن سرور می تواند عواقب فاجعه باری مانند از دست دادن فروششان داشته باشد. طبق گزارشات شرکت پژوهشی و مشاوره آمریکایی گارنتر، غیرفعال شدن غیر منتظره سایت می تواند در هر دقیقه 5600 دلار برای یک شرکت هزینه داشته باشد. در صورتی که غیر فعال شدن سرور باعث هزاران دلار ضرر برای مشتریان شما شود، آنها دیگر از سرویس شما راضی نخواهند بود.

مطالعه اخیر شرکت Moz نشان می دهد که خطای "500 internal server errors" می تواند باعث ایجاد مشکل در خواندن و ردیابی کلمات کلیدی سایت شود. لذا ممکن است پس از انتخاب شما به عنوان ارائه دهنده هاست، رتبه سئوی سایت پیدا کند.

غیرفعال شدن سایت همیشه خبر بدی است. به ویژه اگر هاستینگ شما مقصر باشد. به عنوان یک نماینده هاست شما می توانید در مدت زمان کوتاهی مشکل را رفع کنید، اما پس از رفع مشکل نیز شکایات مشتریان خود را دریافت خواهید کرد.

با انتخاب هاستینگی که تضمین نرخ بالای آپتایم را می دهد، می توانید بهترین شانس موفقیت را به کسب و کار خود بدهید. از آنجا که آپتایم یک گزینه بسیار مهم برای نمایندگی هاست شما است، پیشنهاد می شود پکیجی را انتخاب نمایید که گارانتی آپتایم بودن سرویس در هر زمان را ارائه کند.

3- نظرات مثبت مشتری

تحقیق درباره آنچه که کاربران درباره نقاط قوت یک ارائه دهنده هاست می گویند، یک حرکت هوشمندانه خواهد بود. توصیفات مشتری، مطالعات موردی و بازخوردهای ارسال شده در وبسایت های ارائه دهندگان، مکان خوبی برای شروع است. با این حال این اطلاعات به صورت دستی توسط ارائه دهنده انتخاب و در سایتشان نمایش داده می شود و می تواند جانبدارانه باشد. 

برای به دست آوردن اطلاعات صحیح و درست، بهتر است که پلتفرم ها و سایتهایی که تحت کنترل آن ارائه دهنده هاست نمی باشند را بررسی کنید. این مورد شامل سایتهای شخص ثالث مانند TrustPilot می شود.

هنگام تحقیق درباره یک ارائه دهنده قوی، شما باید به آنچه که مشتریانشان در مورد آپتایم و خدمات پشتیبانی می گویند توجه ویژه نمایید. اینها عوامل بسیار مهمی برای راه اندازی یک کسب و کار فروش هاست موفق می باشند. 

در صورت امکان بهتر است که بازخورد مشتریان سایر فروشندگان هاست را نیز بررسی نمایید. اگر نظر اکثریت مثبت باشد، این ارائه دهنده هاست می تواند برای شما مناسب باشد.

4- سطح بالای عملکرد

قدرت عملکرد و کارایی یک فاکتور مهم و حیاتی برای هر وبسایتی است. مطالعات نشان می دهد 40 درصد از کاربران، سایتی را که بارگیری آن بیش از 3 ثانیه زمان می برد را ترک می کنند. این مورد می تواند تاثیر بسزایی در میزان بازدید و سئو داشته باشد. غیرممکن است که تمام عواملی که موتورهای جستجوگر برای تعیین رتبه بندی سایت استفاده می کنند را بدانید. با این حال قدرت عملکرد یک عامل اصلی رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل می باشد. طبق بررسی های ویژه انجام شده توسط متخصصان سئوی شرکت MOZ، ارتباط واضحی بین کاهش رتبه سئو و افزایش زمان TTFB وجود دارد. TTFB مدت زمانی است که سرور به یک درخواست اتصال پاسخ می دهد. 

برای کمک به مشتریان خود در بالابردن رتبه سایتشان در نتایج موتورهای جستجو بهتر است یک ارائه دهنده هاستی را انتخاب کنید که قدرت عملکرد و کارایی در اولویت کارشان قرار داشته باشد. در هاست های پر بازدید میهن وب هاست یک سرور قدرتمند بین تعداد کمی از هاست ها تقسیم می شود ، تعداد کم هاست ها و کیفیت سخت افزاری و نرم افزاری بسیار بالا باعث افزایش چندین برابری سرعت لود وب سایت می شود. این سرویس برای سایت های پربازدید ، وردپرسی ، وب سایت های حساس ، افرادی که تجربه کانفیگ سرور ندارند و حتی سایت های رو به رشد مناسب است.

5- پشتیبانی 24 ساعته

به عنوان یک نماینده فروش هاست، شما در موقعیت خاصی قرار دارید و انتظار می رود تا از مشتریان خود پشتیبانی کنید. البته بسیاری از فرآیندها توسط ارائه دهنده هاست در پشت پرده مدیریت می شوند. این به این معنا است که برخی مشکلات را نمی توانید بدون تماس با ارائه دهنده هاست برطرف نمایید. 

به همین دلیل پیشنهاد می شود که ارائه دهنده هاستی را انتخاب کنید که دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد. این مورد به شما اطمینان خاطر می دهد که اگر مشتریان شما با مشکلی مواجه شدند، در صورت لزوم می توانید با ارائه دهنده هاست برای رفع مشکل مشورت و رایزنی کنید.

ارائه دهنده هاست شما می بایست چندین راه ارتباطی داشته باشد. زیرا بعضی راه ها کارایی بیشتری نسبت به بقیه دارند. به طور مثال تماس تلفنی با واحد پشتیبانی معمولاً سریعتر از نوشتن تیکت و انتظار دریافت پاسخ آن است. بخش پشتیبانی مشتریان شما می تواند کسب و کار شما را رونق دهد یا آن را نابود کند. بنابراین اگر ارائه دهنده هاست شما به صورت 24 ساعته در دسترس نباشد می تواند باعث معطلی و تاخیر قابل توجهی شود. در این صورت  از دید مشتری، شما کسی هستید به درخواستهایشان به قدر کافی سریع پاسخ نمی دهید. این مورد تاثیرات بدی در کسب و کار شما خواهد داشت و می تواند ارائه خدمات پشتیبانی خوب به مشتریان را غیر ممکن سازد. 

به عنوان یک نماینده فروش هاست، اقدامات زیادی وجود دارد که می توانید برای بهبود خدمات مشتری خود انجام دهید. این می تواند شامل افزودن چت آنلاین به سایت، یا ایجاد صفحه سوالات متداول، مرکز آموزش یا بلاگ باشد. با این حال بدون پشتیبانی 24 ساعته ممکن است نتوانید در یک مدت زمان معقول تمام مشکلات مشتریان را برطرف نمایید. میهن وب هاست با دارا بودن پشتیبانی 24 ساعته، میزبانی مطمئن برای وب سایت‌های شما است.

6- قوانین مربوط به سرویس

به عنوان یک فروشنده، شرایط و قوانین استفاده از خدمات شما باید از خط و مشی های ارائه دهنده هاست شما پیروی کند. بسیار مهم است که قبل از خرید نمایندگی هاست، با دقت شرایط و قوانین ارائه دهنده هاست را بخوانید. خط و مشی های ارائه دهنده هاست ممکن است با اصول بازاریابی، توزیع یا فروش شما در تضاد باشد. همچنین شما باید اطمینان کسب کنید که هیچ قانون یا محدودیتی وجود ندارد که بتواند این محصول را برای مخاطبان هدفتان نامطلوب کند. 

اگر مطمئن نیستید، می توانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی با ارائه دهندگان معتبر هاست تماس بگیرید. یک ارائه دهنده هاست خوب باید مایل باشد که با شما همکاری کند تا اطمینان حاصل شود که شرایط و قوانین شما با خط و مشی آنها در یک راستا باشد.

اگر شما درباره قوانین و شرایط خدماتتان مطمئن نیستید، تهیه یک پیش نویس می تواند به شما کمک کند. شما می توانید از ابزارهایی مانند TermsFeed یا WP AutoTerms برای ایجاد صفحات مربوط به شرایط خدمات استفاده کنید. سپس می توانید این پیش نویس را با شرایط ارائه دهنده هاست خود مقایسه نمایید. با این کار می توانید هرگونه مغایرت یا مشکلی که ممکن است شما را به یک نمایندگی فروش نامناسب تبدیل کند را شناسایی کنید. 

7- نام و برچسب تجاری 

بعضی از دارندگان وبسایت تصور منفی از نمایندگان هاست دارند. این تصور غلط وجود دارد که مشتریان می توانند با مراجعه مستقیم به ارائه دهندگان هاست، خدمات بهتری دریافت کنند. مشتریان دیگری نیز ممکن است بر این باور باشند که نمایندگان فروش هاست سرویسهایشان گرانتر است، زیرا هم ارائه دهنده هاست و هم نماینده فروش هاست سود کسب می کنند. اگر شما با هویت نمایندگی فروش هاست تبلیغ کنید، برخی مشتریان ممکن است ارائه دهنده هاست شما را بیابند و قیمت های شما را با آن مقایسه کنند. برچسب تجاری این امکان را به شما می دهد تا هویت مستقل و جدا از ارائه دهنده هاست خود را بسازید. لذا همیشه توصیه می شود که ارائه دهنده هاستی را انتخاب نمایید که قابلیت ایجاد برچسب تجاری را داشته باشد، زیرا این یک مورد مهم برای ایجاد یک نام تجاری قوی است. این قابلیت به شما کمک می کند که از همه سوء برداشتها درباره نمایندگی فروش هاست در امان باشید.

در میهن وب هاست، به تمام نمایندگی های فروش امکان ایجاد برند و شخصی سازی را به طور رایگان ارائه می شود. با این شرایط ویژه، می توانید رابط سی پنل را به گونه ای شخصی سازی کنید که دارای لوگوی اصلی، آرم و نام شرکت شما باشد. 

خرید نمایندگی هاستتصویر(1)

همچنین می توانید لینکهای پشتیبانی مشتریان و مستندات خودتان را نیز اضافه کنید. این بخش برای ایجاد یک نام تجاری بسیار مهم است. این مورد باعث می شود کاربران به راحتی به بخش پشتیبانی مشتریان و مستنداتی که به آن نیاز دارند، دسترسی داشته باشند و تجربه کاربری بهتری را برایشان فراهم می کند.

8- قابلیت ایجاد و مدیریت پکیج های مختص خودتان

پکیج نمایندگی که خریداری می کنید می بایست اجازه ساخت و مدیریت پکیج های اختصاصی نمایندگی هاستتان را بدهد. این مورد شامل ایجاد چندین پکیج مختلف بر اساس نیاز مشتریان شما می شود.

مشاغل مختلف نیازهای متفاوتی دارند. این نیازها می تواند در زمانهای مختلف مثلا در زمان رشد، متغیر باشند.

با ارائه پکیج های مختلف و جذاب هاست، می توانید فروشتان را به حداکثر برسانید. به طور مثال در میهن وب هاست هفت نوع پکیج هاست سی پنل ایران  ارائه می شود.

در میهن وب هاست دو نوع نمایندگی هاست لینوکس استاندارد ارائه می شود که پنل  WebHost Manager (WHM) یکی از آنها است. شما می توانید از WHM برای مدیریت هر بخش از کسب و کار نمایندگی خود استفاده نمایید. این موارد شامل ایجاد کاربر، مانیتورینگ پهنای باند مصرفی و ایجاد پکیج های هاست مختلف می شود. البته برای کاربرانی که قصد دارند از asp.net پشتیبانی نمایند، نمایندگی ویندوز ایران و نمایندگی ویندوز آلمان نیز ارائه شده است.

اگر شما جزو مشتریانی هستید که نمایندگی هاست سی پنل از میهن وب هاست تهیه کرده اید، می توانید با ورود به ناحیه کاربری از منوی مدیریت سرویسها، گزینه سرویسهای من را انتخاب نموده و پس از ورود به مشخصات سرویس مورد نظر، بر روی دکمه ورود به WHM کلیک نمایید.

خرید نمایندگی هاست

تصویر(2)

برای ایجاد پکیج گزینه Add a Package را انتخاب نمایید. سپس شما می توانید نام بسته خود و منابعی که می خواهید به این بسته اختصاص دهید را مشخص می کنید. این امکان به نمایندگان فروش هاست داده شده است که بتوانند هر قسمت از پکیج میزبانی هاست خود را مانند فضای دیسک، تعداد پایگاه داده و تعداد ادآن دامنه ها سفارشی سازی کنند.

سرویس نمایندگیتصویر(3)

زمانی که از پکیج هاست خود راضی بودید، بر روی دکمه "Save" کلیک نمایید. سپس می توانید این فرآیند را تکرار کرده و تمامی بسته های مورد نیاز خود را ایجاد نمایید.

9- پکیج هایی که باعث رشد شما می شوند

زمانی که کسب و کار شما موفقیت آمیز بود، نیاز است تا پکیج های هاست خود را ارتقا دهید تا بتوانید مشتریان بزرگتری را جذب نمایید و یا نیاز مشتریان در حال رشدتان را برطرف سازید.

میهن وب هاست پکیج های متفاوتی را به نمایندگان هاست سی پنل خود ارائه می دهد.

خرید نمایندگی هاستتصویر(4)

برای شرکت های نوپا و کوچک، میهن وب هاست پلن اول را با 5000 مگابایت فضا و 2 ترابایت پهنای باند ارائه می کند که قیمتی بسیار مناسبی دارد. این پلن برای کسانی مناسب است که مشتریان آنها به کمترین فضا نیاز دارند. 

برای نمایندگانی که به دنبال مشتریان بزرگ هستند، میهن وب هاست پلن چهارم را با 20000 مگابایت فضا و 5 ترابایت پهنای باند ارائه می کند. 

 این امر بسیار مهم را در نظر داشته باشید که ممکن است در طول زمان نیازهای مشتری تغییر کند.

یک ارائه دهنده خوب می بایست انعطاف پذیر باشد. این امکان در میهن وب هاست وجود دارد که به آسانی پکیج نمایندگی هاست خود را ارتقا دهید. کافی ست به ناحیه کاربری خود مراجعه کنید و یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید تا همکاران پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

اگر مایل هستید تا هزینه ها، کمی برای شما مقرون به صرفه تر باشد، خرید نمایندگی دایرکت ادمین گزینه بهتری است:

خرید نمایندگی هاستتصویر(5)

10- کنترل پنل های قدرتمند با دسترسی آسان

Whm یک شروع فوق العاده است، اما پکیج انتخابی شما می بایست شامل ابزارهای مدیریتی دیگر نیز باشد. پیشنهاد می شود ارائه دهنده هاستی را انتخاب نمایید که CPanel را با تمامی امکاناتش ارائه دهد. Cpanel یکی از محبوب ترین کنترل پنل های محبوب و استاندارد برای میزبانی وب می باشد.

شما می توانید از CPanel برای کارهای ضروری نمایندگی هاست مانند ایجاد کاربران جدید، نظارت بر منابعی که مشتریان شما مصرف می کنند و ایجاد ساب دامنه ها استفاده نمایید. همچنین می توانید از سی پنل برای نصب ماژول ها و ابزارهای اضافی بهره ببرید. این پنل انعطاف پذیری لازم جهت سفارشی سازی و بهتر کردن نمایندگی فروش هاست را به شما می دهد.

میهن وب هاست بروزترین و استاندارد ترین سرویسهای CPanel را ارائه می کند. نمایندگان فروش هاست نیز می توانند CPanel مشتریانشان را طوری شخصی سازی کنند که با برند اصلی خودشان نمایش داده شود.

این مورد شما را قادر می سازد تا تجربه خوبی برای کاربرانتان با برند هویتی خودتان ارائه نمایید. البته توضیحات فوق به این معنا نیست که نمایندگی دایرکت ادمین انتخاب خوبی نخواهد بود. در حال حاضر نمایندگی دایرکت ادمین میهن وب هاست نیز نظر مثبت کاربران زیادی را به خود جلب نموده است اما هیچ کس نمی تواند منکر کاربرپسند تر بودن سی پنل شود.

11- نرم افزار صورتحساب

برای راه اندازی موفق یک نمایندگی هاست ممکن است به چند مدیر نیاز داشته باشید. برای آسانتر شدن کارهای روزمره، پیشنهاد می شود سرویسی تهیه نمایید که دارای یک پلتفرم مدیریتی باشد.

یک پلتفرم مدیریتی می تواند بسیاری از کارهای اساسی را به صورت خودکار انجام دهد. این پلتفرم به شما اجازه می دهد تا روی آنچه که واقعا مهم است یعنی رشد کسب و کار نمایندگی هاست خود تمرکز کنید.

تعداد زیادی پلتفرم مدیریت تحت وب وجود دارد. تمامی سرویسهای نمایندگی میهن وب هاست با پلتفرم WHMCS هماهنگ می باشد. WHMCS می تواند بسیاری از وظایف مرتبط با نمایندگی فروش هاست را به صورت خودکار انجام دهد. این موارد شامل تمدید اشتراک مشتری، صورتحساب ها و دریافت وجه از آنها می باشد.

به طور کلی، شما می توانید از WHMCS برای ایجاد خودکار حساب مشتریان و فعالسازی اشتراک آنها  استفاده نمایید. بیشتر مشتریان انتظار دارند که به محض پرداخت وجه به محصولات و خدمات خریداری شده دسترسی داشته باشند.

مجبور کردن کاربران به اینکه منتظر بمانند تا سرویس آنها را به صورت دستی فعال نمایید بسیار تجربه ناخوشایندی است. با انتخاب پکیج نمایندگی هاستی که هماهنگ با پلتفرم WHMCS باشد می توانید هر ساعت از شبانه روز فرآیند ثبت نام مشتری جدید و فعالسازی سرویس آنها را به طور خودکار انجام دهید.

WHMCS همچنین دارای ابزارهای مفیدی مانند تجزیه و تحلیل گزارشات است. این مورد به شما کمک می کند تا بدون نیاز به شخص دیگری، کسب و کار موفق خود را زیر نظر و تحت کنترل داشته باشید.

اگر شما یکی از پلن های نمایندگی سی پنل یا دایرکت ادمین را از میهن وب هاست خریداری کرده اید، می توانید WHMCS را برای مدیریت نمایندگی خود نصب نمایید. همانطور که اشاره شد تمامی سرویسهای نمایندگی در میهن وب هاست با این پلتفرم محبوب و حرفه ای سازگار می باشند.

نتیجه گیری:

به عنوان یک نماینده، انتخاب ارائه دهنده میزبانی مناسب برای کسب و کار شما بسیار مهم است. با یافتن ارائه دهنده ای که دقیقاً ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه دهد، می توانید به کسب و کار جدیدتان شانس موفق شدن را بدهید.

در این مقاله به 11 موردی که می بایست در انتخاب یک ارائه دهنده توجه می شد را، اشاره گردید. یکی از موارد مهم که به آن اشاره شد، یافتن ارائه دهنده ای می باشد که دارای پشتیبانی 24 ساعته است. زیرا این مورد کلید موفقیت کسب و کار شما خواهد بود. همچنین پیشنهاد می شود که با انتخاب پکیجی که قابلیت رشد و ارتقا دارد، برای آینده نیز برنامه ریزی کنید.

زمانی که می خواهید یک ارائه دهنده انتخاب کنید، بهتر است که به uptime توجه ویژه ای داشته باشید. اگر سرور های ارائه دهنده از کار بیافتند، تمامی وب هاست مشتریان شما نیز از کار خواهند افتاد.

این مشکل فقط می تواند یک معنی داشته باشد : مشتریان ناراضی! برای اینکه مشتریان فعلی خود را راضی نگه دارید و مشتریان جدیدی جذب کنید، انتخاب یک ارائه دهنده هاست که uptime را تضمین می کند یک اقدام هوشمندانه می باشد.

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *