بهترین ابزارهای رایگان هوش مصنوعی
مقاله

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای کاربردهای مختلف

عصر هوش مصنوعی فرا رسیده است. در سال های اخیر، هوش مصنوعی مولد پیشرفت های زیادی داشته و اکنون تقریباً برای همه، ابزارهای رایگان هوش مصنوعی در دسترس هستند. هوش مصنوعی مولد زیرمجموعه‌ای از یادگیری ماشین است که به مدل های هوش مصنوعی اشاره می کند و می تواند محتوای جدیدی مشابه داده هایی که تحت آنها آموزش دیده، ایجاد نماید. به عبارت دیگر، ابزارهای هوش مصنوعی مولد نه تنها بر اساس آموزش هایی که دیده اند پیش بینی کرده یا تصمیم می گیرند، بلکه خروجی هایی نیز ایجاد می کنند که می تواند شامل متن، تصویر، صدا، ویدئو و موارد دیگر باشد.

بسیاری از این ابزارهای قدرتمند به صورت رایگان در دسترس هستند. در ادامه، بهترین ابزارهای هوش مصنوعی رایگان معرفی می شوند.

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای نوشتن و تولید متن

به تازگی هوش مصنوعی در زمینه تولید متن به پیشرفت های زیادی دست یافته است. می‌خواهید ربات‌ها برای شما یک شعر عاشقانه در مورد آووکادو بنویسند؟ مشکلی نیست. به یک شعار جدید برای برند خود نیاز دارید؟ موارد متعدد به شما پیشنهاد خواهد شد. ابزارهای رایگان هوش مصنوعی کمک می کنند تا بدون زحمت زیاد، متن مورد نظر خود را تولید کنید.

ChatGPT

ChatGPT، که توسط OpenAI طراحی شده است، ابزاری می باشد که جهان را به صحبت در مورد هوش مصنوعی مولد سوق داد. این چت بات هوش مصنوعی از قدرت یک مدل زبان بزرگ برای ایجاد متن مشابه مکالمه انسان، بهره می برد. می توانید با آن گفتگو کنید یا از آن برای نوشتن هر چیزی، مانند مقالات، پست های وبلاگ، متن وب سایت و موارد دیگر استفاده نمایید. GPT-3.5 برای همه به صورت رایگان قابل استفاده است، در حالی که GPT-4، به عنوان یک مدل قدرتمندتر، فقط برای افراد دارای اشتراک OpenAI، در دسترس می باشد.

Copy.ai

بهترین ابزارهای رایگان هوش مصنوعی

تصویر(1)

یکی از مهمترین ابزارهای رایگان هوش مصنوعی Copy.ai است. این ابزار به اندازه ChatGPT قدرتمند بوده و چند ویژگی اضافی، آن را برای افرادی که نیاز به تولید متن در خصوص اهداف مختلف دارند، مفید می‌کند. برای مثال، شما می‌توانید لحن خروجی (احساسی، رسمی و …) را انتخاب کنید، بخشی که ChatGPT با آن مشکل دارد.

همچنین Copy.ai قالب‌های آماده ای برای کاربردهای مختلف دارد که شامل صفحات فرود، پست‌های وبلاگ و تیترها، توضیحات محصول و حتی پست‌های رسانه‌های اجتماعی مانند عناوین LinkedIn یا زیرنویس‌های اینستاگرام می شود. Copy.ai نسخه رایگانی برای استفاده توسط یک کاربر ارائه می دهد که کمتر از ۲۰۰۰ کلمه برای هر درخواست تولید می‌کند. پلن های پولی، تعداد کاربران بیشتر و خروجی‌های طولانی‌تری را پشتیبانی خواهند کرد.

Jasper

Jasper یکی دیگر از ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای تولید محتوا است و همراه با برخی الگوهای مفید عرضه می شود که می توانند به شما در تولید محتوا، از پست های وبلاگ گرفته تا پست های فیس بوک، کمک کنند. آنچه Jasper را از سایر ابزارهای تولید متن با هوش مصنوعی متمایز می کند کمک به شما جهت بهبود نویسندگی می باشد. این ابزار با ارائه نکات، پیشنهادات و اصلاحات بلادرنگ، به گرامر و ساختار متن کمک می کند. متأسفانه، Jasper فقط برای هفت روز رایگان است و پس از آن نیاز به ارتقا پلن دارد. پلن های پولی از 39 دلار در ماه شروع می شوند.

Writer

در حالی که بسیاری از ابزارهای ایجاد محتوا با هوش مصنوعی بر پایه ChatGPT ساخته شده اند، Writer از مدل زبانی اختصاصی خود قدرت گرفته و برای سازمان هایی که به یک دستیار نویسنده برای نوشتن انواع متون نیاز دارند، طراحی شده است. Writer می تواند بیانیه های مطبوعاتی، پست های وبلاگ، شرح شغل و حتی اسناد داخلی تولید کند. همچنین با ابزارهای سازمانی نیز ادغام می شود.

متاسفانه، این ابزار تنها برای چند روز رایگان خواهد بود. پس از پایان دوره آزمایشی رایگان 14 روزه، می بایست پلن هایی که از 18 دلار در ماه به ازای هر کاربر شروع می شود را خریداری نمایید.

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای تولید و ویرایش تصاویر و فایل ها

شاید شنیده باشید که یک دسته کاملاً جدید از ابزارهای رایگان هوش مصنوعی وجود دارند که می‌توانند تصاویری را براساس متن تولید کنند. همچنین می‌توانید یک گام دیگر برداشته و از هوش مصنوعی برای ویرایش یا اصلاح تصاویر موجود استفاده نمایید. بنابراین، به جای صرف ساعت‌ها یادگیری و اصلاح فایل ها در فتوشاپ، با چند کلیک تصاویر خود را ویرایش نمایید. در ادامه، تعدادی از ابزارهایی که ممکن است برای ایجاد یا تغییر محتوای تصویری خود استفاده کنید، معرفی شده اند.

Microsoft Bing Image Creator

بهترین ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای تولید و ویرایش تصاویر

تصویر(2)

در میان تعداد زیادی مولد هنری هوش مصنوعی، Bing Image Creator مایکروسافت یکی از قابل اعتمادترین‌ها می باشد. این مولد تصویر رایگان بوده و توسط مدل DALL-E OpenAI (یکی از قدرتمندترین مولدهای تصویر هوش مصنوعی) پشتیبانی می‌شود. با تولید 100 تصویر رایگان در روز، Bing Image Creator نیازهای اکثر کاربران را بدون پرداخت هزینه اضافی برآورده می‌کند.

Blue Willow

از زمانی که Midjourney در ابتدای امسال ارائه پلن رایگان خود را متوقف کرد، بلو ویلو به عنوان یک جایگزین مشابه مطرح شد. مانند Midjourney، می‌توانید آن را با دیسکورد ادغام کرده، پیام‌های خود را وارد و تصاویر موردنظر را ایجاد نمایید. همچنین از ترکیب مدل‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کند، از جمله Stable Diffusion که یکی از بهترین و مشهورترین مدل‌های هوش مصنوعی می باشد. بلو ویلو به کاربران اجازه می دهد تا 10 تصویر رایگان در روز تولید کنند. اگر نیاز به تصاویر بیشتری دارید، پلن های پولی موجود هستند. هزینه‌ آن نیز نسبت به بسیاری از ابزارهای هنری هوش مصنوعی دیگر ارزان‌تر بوده و از 5 دلار در ماه آغاز می‌شود.

Scribble Diffusion

Scribble Diffusion پروژه ای متن باز از Replicate می باشد که از یک رویکرد متفاوت برای ایجاد تصاویر و فایل های هنری با AI استفاده می کند. در حالی که اکثر مولدهای هوش مصنوعی تصویر خروجی های خود را بر اساس دستورالعمل های متنی ایجاد می کنند، Scribble Diffusion به شما امکان می دهد ایده خود را ترسیم نموده و ابزار آن را به تصویر تبدیل کند. بهترین بخش این است که طرح اولیه می تواند بسیار ابتدایی باشد. شما فقط یک توصیف کوتاه ارائه می دهید، سپس ابزار، نقاشی شما را به همان شکلی که می خواهید تفسیر می کند.

Magic Eraser

از ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای ویرایش تصاویر Magic Eraser است. گاهی اوقات، تمام کاری که برای کامل کردن یک تصویر باید انجام دهید، حذف یک شی از آن است. Magic Eraser دقیقاً همین کار را انجام می دهد. به سادگی تصویر خود را آپلود نموده، شی موردنظر را مشخص کنید تا هوش مصنوعی آن را حذف و بر اساس تصویر پس زمینه پر کند.

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای تولید و ویرایش ویدیو

ابزارهای هوش مصنوعی می توانند ویدیو را ویرایش یا حتی به طور کامل از ابتدا ایجاد کنند. اگر می خواهید بدون نیاز به نرم افزار ویرایش حرفه ای ویدیو، محتوای خود را ایجاد یا ویرایش نمایید، ابزارهای هوش مصنوعی زیر را بررسی کنید:

Synthesia

بهترین ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای ویرایش ویدیو

تصویر(3)

Synthesia یکی از ابزارهای رایگان هوش مصنوعی فوق‌العاده برای تولید ویدئو است. این ابزار آنقدر پیشرفته و ساده می باشد که باور آن دشوار خواهد بود.

با Synthesia می‌توانید در عرض چند دقیقه، ویدیویی با یک مجری شبیه انسان ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک قالب ویدیویی، یک آواتار تولید شده توسط AI (از بین بیش از 125 آواتار) و یک متن انتخاب نمایید. آواتارها می‌توانند به بیش از 120 زبان صحبت کنند که این قابلیت Synthesia را به یک گزینه عالی برای کسب‌وکارهای بین‌المللی تبدیل می‌کند. بدون نیاز به مجری یا استودیو، ویدیوی شما در عرض 15 دقیقه آماده است. Synthesia را می‌توانید به صورت رایگان امتحان کنید اما برای دسترسی به تمام ویژگی‌ها و ایجاد ویدیوهای کامل، باید اشتراک پولی تهیه نمایید. اشتراک‌ها از 22.50 دلار در ماه شروع می‌شوند.

ClipChamp

یکی از سخت ترین کارها در مورد ساخت ویدیو، ویرایش آن است. خوشبختانه این ویرایشگر هوش مصنوعی ویدیو که توسط مایکروسافت طراحی شده، کار را بسیار آسان می کند. می توانید از قابلیت های ویرایش کلیپ ها، اضافه کردن گرافیک، تبدیل متن به گفتار، تغییر اندازه ویدیوها و موارد دیگر آن، به آسانی و با یک کلیک، استفاده نمایید. رابط کاربری برای مبتدیان نیز ساده و قابل یادگیری بوده و ClipChamp را به یک ابزار قدرتمند برای هر کسی که نیاز به ساخت ویدیو دارد، تبدیل می کند.

Descript

Descript از ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای تولیدکنندگان محتوا است. ویدیوی شما را به متن تبدیل می کند و سپس می توانید، به جای بریدن و چسباندن کلیپ های ویدیویی، آن متن را ویرایش کنید. Descript به طور خودکار زیرنویس هایی را برای ویدیوها ایجاد می کند، حتی کتابخانه بزرگی از فونت هایی را ارائه می دهد که می توانید برای متمایز کردن ویدیوی خود از آنها استفاده کنید.

Lumen5

Lumen5 یک ابزار عالی برای تبدیل محتوای نوشتاری به ویدیو می باشد. توسط این ابزار، می توانید پست های وبلاگ، اسناد و سایر محتوای نوشتاری خود را به ویدیوهای حرفه ای تبدیل کنید، بدون اینکه نیاز به یادگیری نحوه ویرایش ویدیو داشته باشید. Lumen5 دارای طیف گسترده ای از الگوها و گرافیک ها است که می توانید از آنها برای ایجاد ویدیوهای خود استفاده کنید. همچنین از ابزار ویرایش Lumen5 برای سفارشی سازی ویدیوهای خود بهره ببرید. پلن رایگان Lumen5 دارای محدودیت هایی است. برای باز کردن قفل تمام قابلیت های این ابزار، می بایست هزینه پرداخت نمایید و پلن خود را ارتقا دهید.

Powtoon

برای چند دهه‌، ایجاد ویدیوهای انیمیشنی جزو سخت‌ترین و پرخرج‌ترین محتواهای تولید شده بودند اما در حال حاضر، به لطف هوش مصنوعی، دیگر اینطور نیست. Powtoon یک ابزار آنلاین بسیار کاربرپسند برای ایجاد ویدیویی متحرک از الگوهای موجود یا طراحی اختصاصی می باشد. کاربران برای ایجاد انیمیشن های خود نیازی به دانش فنی ندارند و این ویدیوها برای مدرسان، بازاریابان و بسیاری از موارد دیگر عالی هستند.

تولید موسیقی و صدا به صورت رایگان با AI

هرکسی می تواند با ابزارهای رایگان هوش مصنوعی موسیقی تولید کند. در حالی که ممکن است شرکت‌های ضبط موسیقی این قابلیت را دوست نداشته باشند، دسته دیگری از ابزارهای AI وجود دارند که می‌توانند تقریباً هر نوع صدا و صوتی که تصور می‌کنید را ایجاد یا ویرایش نمایند. اگر به دنبال ویرایش آخرین قسمت پادکست خود هستید یا می‌خواهید یک ربات برای تقلید صدای خود ایجاد نمایید که به زبان دیگر صحبت کند، می‌توانید از این ابزار صوتی AI کمک بگیرید.

Murf.ai

تولید موسیقی با ابزارهای رایگان هوش مصنوعی

تصویر(4)

وقتی به یک صداپیشه برای یک آگهی، کتاب صوتی یا حتی پادکست نیاز دارید، Murf.ai می تواند آن را تولید کند. این ابزار AI با میلیون ها صدا و نمونه صوتی، آموزش دیده است و به کاربران اجازه می دهد کلیپ های صوتی با کیفیت بالا تولید کنند و در عین حال لحن، سرعت، تن و سایر ویژگی های صدای AI را سفارشی نمایند. پلن رایگان Murf.ai به شما امکان می دهد تا تمام صداها و ویژگی های آن را امتحان کنید اما اگر می خواهید هر یک از کلیپ های خود را دانلود نمایید، باید به پلن پولی ارتقا دهید. قیمت این پلن ها از 19 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود.

FakeYou

FakeYou یک ابزار سرگرم کننده و قدرتمند است که می تواند برای اهداف مختلف استفاده شود. به عنوان مثال، می توان از آن برای ایجاد ویدیوهای طنز، ساختن کتاب های صوتی با صدای شخصیت های مورد علاقه خود یا حتی ایجاد صداهای سفارشی برای بازی های ویدیویی بهره برد.

Lalal.ai

هنگامی که نیاز به استخراج تنها یک صدای خاص از فایل ویدیویی یا صوتی دارید، Lalal.ai ابزار مفیدی خواهد بود. Lalal.ai از الگوریتم‌های یادگیری ماشین برای جداسازی و استخراج بخش‌های خاصی از صدا بدون از دست دادن کیفیت استفاده می‌کند. می‌توانید در یک فایل صوتی، صدای خواننده را از موسیقی جدا کنید یا تمام نویزهای پس‌زمینه را از یک سخنرانی یا ارائه ضبط شده، حذف نمایید.

Lalal.ai برای 10 دقیقه اول فایل صوتی، رایگان است. پس از آن، می بایست پلن های پولی که از 15 دلار شروع می شوند را خریداری نمایید.

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای موارد تحقیقاتی

این ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای تحقیقات، به شما کمک می کنند تا تقریباً هر چیزی را که به صورت آنلاین منتشر شده است، بررسی و درک نمایید. آنها می توانند به یافتن نقل قول ها یا آمار کمک کنند و در وقت شما برای جستجوی بی پایان در پست های وبلاگ و مقالات خبری در اینترنت صرفه جویی نمایند.

Microsoft Bing

انجام تحقیقات مختلف با ابزارهای رایگان هوش مصنوعی

تصویر(5)

سال‌ها است که مایکروسافت بینگ به عنوان یک موتور جستجو در حال فعالیت می باشد. حالا مایکروسافت آن را با ویژگی‌های هوش مصنوعی تقویت کرده که جستجوی وب، ویدیو، تصویر و نقشه را بهتر می‌کند. همچنین، قابلیت‌های چت و ایجاد تصویر در لحظه را هم اضافه کرده است. نتیجه این کار، یک موتور جستجو با سطح بالاتر می باشد. بینگ می‌تواند اطلاعات مورد نظر شما را در وب سریع‌تر، دقیق‌تر و مرتبط‌تر پیدا نماید و کاملا رایگان است.

Summari

از ابزارهای رایگان هوش مصنوعی که مزایای زیادی دارند، می توان به Summari اشاره کرد. هنگام تحقیق، خواندن متون زیاد می تواند خسته کننده و زمان بر باشد. Summari یک ابزار هوش مصنوعی است که می تواند تمام متن بخواند و خلاصه ای از تمام مطالب را ارائه دهد.

Summari با هزاران متنی که توسط انسان ها نوشته شده، آموزش دیده است، بنابراین می داند چه اطلاعاتی مهم می باشد. خلاصه های Summari شامل مقدمه، عناوین مختصر و اطلاعات کلیدی به صورت لیست خواهد بود. می توانید از Summari توسط افزونه Chrome یا در Slack یا Teams استفاده کنید. Summari یک ابزار عالی برای دانشجویان، محققان و هر کسی است که نیاز به پردازش سریع و کارآمد مقدار زیادی متن دارد.

Iris.ai

Iris.ai یک ابزار هوش مصنوعی است که می تواند تمام تحقیقات شما را سازماندهی و تجزیه و تحلیل کند. با Iris.ai، می توانید تمام اسناد خود را آپلود نموده و سپس ابزار AI به طور خودکار به دنبال لینک ها و ارتباطات بین آنها می گردد. همچنین با ایجاد مجموعه داده ها، آنها ها را فیلتر و استخراج می نماید و خلاصه ای را برای کمک به درک و مدیریت تحقیقات ایجاد می نماید. Iris.ai یک ابزار عالی برای محققان، دانشجویان و هر کسی است که نیاز به پردازش مقدار زیادی داده دارد. این ابزار می تواند کمک کند تا زمان خود را صرف کارهای تکراری نکنید و به جای آن روی تجزیه و تحلیل داده ها و کشف ایده های جدید تمرکز نمایید.

ابزارهای تجاری رایگان هوش مصنوعی

ابزارهای تجاری هوش مصنوعی رایگان می توانند برای انجام کارهای مختلف در اداره یا سازمان کمک کنند. این ابزارها برای کارهایی مانند ایجاد روال های کاری، برنامه ریزی و حتی مدیریت کسب و کار استفاده می شوند.

Notion.ai

تولید محتوای مختلف با ابزارهای رایگان هوش مصنوعی

تصویر(6)

Notion.ai یک ابزار قدرتمند برای تولید محتوا می باشد که بر پایه هوش مصنوعی ساخته شده است. این ابزار می تواند به شما کمک کند تا انواع مختلفی از محتوا مانند مقالات وبلاگ، پست های رسانه های اجتماعی، ایمیل های بازاریابی، اسناد فنی، گزارش ها، الگوها و برنامه های کسب و کار را بنویسید.

Fingerprint for Success

Fingerprint for Success یک مربی شخصی و تجاری است که از قدرت هوش مصنوعی برای کمک به افراد در دستیابی به اهدافشان استفاده می کند. این ابزار از فناوری هوش مصنوعی برای کمک به کاربران جهت ایجاد مهارت های خود در زمینه هایی مانند منابع، هوش هیجانی، خلاقیت، انطباق پذیری و موارد دیگر بهره می برد. همه پلن ها شامل دوره آزمایشی رایگان هستند.

Frase

اگر هدف شما کسب رتبه بهتر در نتایج جستجو است، باید Frase را بررسی کنید. این ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی، کمک می کند تا چندین کار مختلف مرتبط با SEO را انجام دهید که شامل تحقیق در مورد موضوعات و کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل محتوای رقیب و تولید محتوا بر اساس 20 مقاله برتر کلمه کلیدی موردنظر می باشد.

CodeWP

برای هر کسی که به یک وب سایت نیاز دارد اما مهارت های برنامه نویسی (یا بودجه استخدام یک توسعه دهنده وب) ندارد، CodeWP یک ابزار هوش مصنوعی قدرتمند است که می تواند به شما در تولید کد وردپرس برای ایجاد و گسترش سایت های وردپرسی، قالب ها و افزونه ها کمک کند. همچنین شامل قطعه کدهای آماده و تایید شده برای کارهای رایج است.

Adzooma

Adzooma یک پلتفرم بازاریابی مبتنی بر هوش مصنوعی می باشد که به مشاغل کوچک کمک می کند تا از بودجه بازاریابی خود بیشترین بهره را ببرند. این پلتفرم کمپین های بازاریابی را به طور ساده مدیریت و بهینه می کند، در نتیجه کمک خواهد کرد تا هزینه های خود را کاهش داده و ROI خود را بهبود ببخشید.

Adzooma به پلتفرم های تبلیغاتی و شبکه اجتماعی شما متصل شده و داده ها را جمع آوری می نماید. سپس از هوش مصنوعی برای توصیه و راه اندازی کمپین های جدیدی استفاده می کند که بیشترین تأثیر را خواهند داشت. Adzooma یک پلن رایگان ارائه می دهد که دارای ویژگی های زیادی می باشد و پاسخگوی نیاز اکثر بازاریابان خواهد بود. اگر به ویژگی های بیشتری نیاز دارید، می توانید به پلن های بالاتر که از 99 دلار در ماه شروع می شوند، ارتقا دهید.

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای دانش آموزان و معلمان

راه های زیادی وجود دارد که دانش آموزان می توانند بدون زیر پا گذاشتن قوانین، از هوش مصنوعی استفاده کنند. در ادامه لیستی از ابزارهای هوش مصنوعی رایگان برای دانش آموزان و معلمان آورده شده است:

Gradescope

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی به انجام تکالیف دانش آموزان کمک می کنند

تصویر(7)

آیا تمایل دارید برای یک تکلیف مهم نمره کامل را دریافت کرده و از پاسخ صحیح اطمینان حاصل نمایید؟ Gradescope می تواند در این زمینه کمک کند. این ابزار از هوش مصنوعی برای نمره دهی به تکالیف کلاس در موضوعات مختلف استفاده می کند و به دانش آموزان فرصتی می دهد تا قبل از تحویل تکالیف، مطمئن شوند که به طور کامل و درست انجام شده است. Gradescope چندین پلن پولی دارد اما همه معلمان می توانند دو دوره اول را به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

GPTZero

با پیشرفت هوش مصنوعی، سرقت ادبی در مدارس تبدیل به یک مشکل بزرگ شده است. GPTZero به شما کمک می کند تا متن تولید شده توسط هوش مصنوعی را شناسایی کنید. حتی می تواند تشخیص دهد که بخشی از متن توسط انسان و بخشی دیگر توسط هوش مصنوعی نوشته شده است. نسخه رایگان این امکان را فراهم می کند تا 5000 کلمه را بررسی کنید اما امکان ارتقا نیز وجود دارد و تا 50000 کلمه نیز قابل افزایش است.

Socratic

هر فردی ممکن است در انجام تکالیف خود با مشکل مواجه شده باشد. به همین دلیل گوگل، Socratic را طراحی کرده است. این ابزار هوش مصنوعی کمک می کند تا تکالیف خود را در تمام دروس، از ریاضیات و علوم گرفته تا انگلیسی و موارد دیگر، حل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از تکالیف خود عکس بگیرید و در Socratic آپلود نمایید تا مانند یک معلم به شما نحوه حل مسائل را آموزش دهد. استفاده از Socratic بسیار سرگرم کننده می باشد.

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای سرگرمی

تا به اینجا در مورد استفاده از هوش مصنوعی برای افزایش بهره وری مطالب زیادی بیان شد اما چگونه باید از هوش مصنوعی برای سرگرمی استفاده کرد؟

آخرین ابزارهای معرفی شده در این مقاله برای افرادی است که می خواهند راه هایی پیدا کنند تا هوش مصنوعی بتواند به آنها در لذت بردن از زندگی و یافتن سرگرمی جدید کمک کند.

Yarn

یادآوری اینکه یک دیالوگ از کدام فیلم یا سریال می باشد، دیگر کار دشواری نیست. کافی است به Yarn مراجعه کرده و دیالوگ را تایپ کنید و این برنامه بلافاصله کلیپ مورد نظر را پیدا می کند.

Dog Scanner

استفاده از ابزارهای رایگان هوش مصنوعی برای سرگرمی

تصویر(8)

اگر عاشق سگ ها هستید، این برنامه برای شما طراحی شده است. با Dog Scanner می توانید از هر سگی عکس بگیرید و هوش مصنوعی آن را شناسایی نماید.

ابزارهای رایگان هوش مصنوعی می توانند به تولید متن طنز کمک کنند

تصویر(9)

Supermeme.ai

با Supermeme.ai به پادشاه میم‌های گروه دوستانتان تبدیل می شوید. این ابزار متن موردنظرتان را دریافت می کند و آن را به بهترین میم برای هر موقعیتی تبدیل می‌کند.

سخن پایانی

ابزارهای هوش مصنوعی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. برخی از این ابزارها برای پردازش داده‌ها، ایجاد تصاویر، ویرایش فیلم، سرگرمی و … کاربرد خواهند داشت. استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی می تواند انجام بسیاری از کارها را ساده تر کرده و کمک کند آنها را دقیق تر انجام دهید.

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *